do kasy suma: 0,00 zł

  Trwałość i jakość surowców

  W ofercie sklepu znajdują się wyłącznie surowce wysokiej jakości, od renomowanych dostawców. Są konfekcjonowane z należytą starannością, z zachowaniem dobrych praktyk higienicznych i przechowywane w optymalnych do tego celu warunkach termiczno-wilgotnościowych.

  Trwałość wszystkich dostępnych na naszej stronie internetowej artykułów, za wyjątkiem niektórych z wyprzedaży, jest większa niż trzy miesiące. Produkty z datą ważności krótszą niż trzy miesiące, oferowane są w specjalnej, obniżonej cenie, a na stronie produktu widnieje wyraźna informacja o dacie przydatności do użycia.

  O jakości i trwałości oferowanych artykułów mogą jednak decydować czynniki, na które nie mamy wpływu, takie jak warunki transportu, dalszego przechowywania, obróbki i łączenia z innymi surowcami. Kremowo nie bierze odpowiedzialności za straty w tym zakresie. W celu utrzymania jakości naszych półproduktów na najwyższym poziomie, gdy są już poza naszą kontrolą, na ich opakowaniach widnieją informacje o zalecanych warunkach przechowywania, a w opisach na stronie internetowej znajdują się wskazówki na temat możliwej obróbki i substancji, z którymi danego półproduktu nie należy łączyć.

  Właściwości oferowanych surowców mogą ulegać nieznacznym zmianom w zakresie dopuszczalnym w dokumentacji. Może to być szczególnie widoczne ze względu na sezonową zmienność w przypadku surowców naturalnych i nieprzetworzonych.

  do góry