Czas i koszty dostawy

Nasz sklep realizuje cztery formy dostawy:

1. Kurier GLS

Wybierając tę opcję dostawy, z dużym prawdopodobieństwem możesz się spodziewać przesyłki następnego dnia po nadaniu, jednakże termin gwarantowany to dwa dni robocze po nadaniu paczki. W cenie zawarte są dwie próby doręczenia paczki przez kuriera, jeśli obie próby okażą się nieskuteczne paczka zostanie przekierowana do najbliższego punktu ParcelShop. W przypadku, gdy nie możesz osobiście odebrać przesyłki, masz możliwość wyrażenia zgody na doręczenie jej przez kuriera do zaufanego sąsiada. Drogą elektroniczną zostaniesz poinformowany o nadchodzącej dostawie. W mailu otrzymasz link, za pomocą którego możliwy stanie się wybór spośród kilku różnych opcji dostawy, na przykład: ustalenie nowego terminu dostawy lub innego adresu, a także przekierowanie przesyłki do punktu ParcelShop GLS. Najbliższy punkt Parcel Shop możesz znaleźć tu.


2. Kurier Pocztex 48

Usługa kurierska w niskiej cenie realizowana przez Pocztę Polską. Gwarantowany termin realizacji zamówienia to dwa dni robocze od nadania paczki. W cenie jest jedna próba doręczenia przesyłki. Po nieskutecznej próbie doręczenia paczka zostanie skierowana do najbliższego punktu pocztowego i tam możliwa do odebrania przez kolejne siedem dni.  Masz również możliwość skorzystania z największej w Polsce sieci odbioru przesyłek w placówkach pocztowych i na blisko 1000 stacji paliw ORLEN na terenie całego kraju.


3 . Paczkomaty InPost

Jeżeli cenisz sobie niską cenę dostawy oraz swoją prywatność, chcesz odebrać paczkę o nietypowej porze, a w godzinach dostawy jesteś w pracy lub chcesz odebrać paczkę przy okazji, przechodząc lub przejeżdżając obok paczkomatu, ta opcja dostawy jest dla Ciebie. Zamów przesyłkę do wybranego przez siebie automatu w swojej okolicy i odbierz o dowolnej porze dnia lub nocy w ciągu 48 godzin od dostarczenia paczki. Jeżeli paczka nie zostanie odebrana w ciągu 48 godzin, zostanie przekierowana na kolejne 3 dni robocze do najbliższego oddziału InPost.


4. Odbiór osobisty

Możliwy jest również osobisty odbiór w siedzibie naszej firmy w Legnicy, przy ulicy Ogrodowej 27, w dni robocze od godziny 8 do 16. Odbiór taki możliwy jest jedynie po wcześniejszym opłaceniu zamówienia, nie jest możliwe jego opłacenie na miejscu. O możliwości odebrania zamówienia zostaniesz poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zamówienia są dostępne do odbioru w dniu złożenia zamówienia, jeżeli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy do godziny 14, w przeciwnym razie następnego dnia.


Darmowa dostawa

Sklep oferuje darmową dostawę zamówień opłaconych przelewem na konto bankowe lub szybkim przelewem online. Darmowa dostawa dotyczy zamówień o wartości co najmniej 195 zł brutto realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub 295 zł brutto w przypadku przesyłek realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Opłata za przesyłki płatne przy odbiorze również podlega obniżeniu po przekroczeniu progu kwotowego 195 lub 295 zł brutto i wynosi 4 zł brutto dla przesyłek realizowanych zarówno za pośrednictwem Poczty Polskiej i GLS. Z opłaty mogą zostać zwolnione tylko przesyłki o masie nie przekraczającej 30 kg. W przypadku przesyłek cięższych niż 30 kg zostanie naliczona opłata jak za standardową przesyłkę krajową.

Ceny typowych przesyłek krajowych i czas ich realizacji są przedstawione w tabeli poniżej. W przypadku dużych zamówień, o niestandardowych gabarytach, cena może ulec zmianie. Informacja o dokładnej cenie dostawy jest każdorazowo podawana w koszyku podczas podsumowania zamówienia.

Jeżeli chcesz zamówić przesyłkę za granicę, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów transportu.

 

Sposób dostawy

Koszt dostawy Czas dostawy

Kurier GLS

 Przedpłata     13,90 zł       1-2 dni robocze  
   Płatność przy odbiorze    17,90 zł

Pocztex Kurier 48

  

 

 Przedpłata     9,90 zł 2 dni robocze
   Płatność przy odbiorze   13,90 zł

Paczkomaty InPost

 Przedpłata  10,50 zł

1-2 dni robocze,

   98% przesyłek jest  

dostarczanych

następnego

dnia po nadaniu.

 Płatność przy odbiorze  14,50 zł

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Przedpłata  0,00 zł

Zamówienia są dostępne do

odbioru w dniu złożenia zamówienia,

jeżeli zamówienie zostało złożone

w dzień roboczy do godziny 14,

w przeciwnym razie następnego

dnia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl