Czas i koszty dostawy

Nasz sklep realizuje cztery formy dostawy:

1. Kurier GLS

Wybierając tę opcję dostawy, z dużym prawdopodobieństwem możesz się spodziewać przesyłki następnego dnia po nadaniu, jednakże termin gwarantowany to dwa dni robocze po nadaniu paczki. W cenie zawarte są dwie próby doręczenia paczki przez kuriera, jeśli obie próby okażą się nieskuteczne paczka zostanie przekierowana do najbliższego punktu ParcelShop. W przypadku, gdy nie możesz osobiście odebrać przesyłki, masz możliwość wyrażenia zgody na doręczenie jej przez kuriera do zaufanego sąsiada. Drogą elektroniczną zostaniesz poinformowany o nadchodzącej dostawie. W mailu otrzymasz link, za pomocą którego możliwy stanie się wybór spośród kilku różnych opcji dostawy, na przykład: ustalenie nowego terminu dostawy lub innego adresu, a także przekierowanie przesyłki do punktu ParcelShop GLS. Najbliższy punkt Parcel Shop możesz znaleźć tu.


2. Kurier Pocztex 48

Usługa kurierska w niskiej cenie realizowana przez Pocztę Polską. Gwarantowany termin realizacji zamówienia to dwa dni robocze od nadania paczki. W cenie jest jedna próba doręczenia przesyłki. Po nieskutecznej próbie doręczenia paczka zostanie skierowana do najbliższego punktu pocztowego i tam możliwa do odebrania przez kolejne siedem dni.  Masz również możliwość skorzystania z największej w Polsce sieci odbioru przesyłek w placówkach pocztowych i na blisko 1000 stacji paliw ORLEN na terenie całego kraju.


3 . Paczkomaty InPost

Jeżeli cenisz sobie niską cenę dostawy oraz swoją prywatność, chcesz odebrać paczkę o nietypowej porze, a w godzinach dostawy jesteś w pracy lub chcesz odebrać paczkę przy okazji, przechodząc lub przejeżdżając obok paczkomatu, ta opcja dostawy jest dla Ciebie. Zamów przesyłkę do wybranego przez siebie automatu w swojej okolicy i odbierz o dowolnej porze dnia lub nocy w ciągu 48 godzin od dostarczenia paczki. Jeżeli paczka nie zostanie odebrana w ciągu 48 godzin, zostanie przekierowana na kolejne 3 dni robocze do najbliższego oddziału InPost.


4. Odbiór osobisty

Możliwy jest również osobisty odbiór w siedzibie naszej firmy w Legnicy, przy ulicy Ogrodowej 27, w dni robocze od godziny 8 do 16. Odbiór taki możliwy jest jedynie po wcześniejszym opłaceniu zamówienia, nie jest możliwe jego opłacenie na miejscu. O możliwości odebrania zamówienia zostaniesz poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zamówienia są dostępne do odbioru w dniu złożenia zamówienia, jeżeli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy do godziny 14, w przeciwnym razie następnego dnia.


Darmowa dostawa

Podczas trwania wyprzedaży darmowa dostawa nie obowiązuje.

Sklep oferuje darmową dostawę zamówień opłaconych przelewem na konto bankowe lub szybkim przelewem online. Darmowa dostawa dotyczy zamówień o wartości co najmniej 195 zł brutto realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub 295 zł brutto w przypadku przesyłek realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Opłata za przesyłki płatne przy odbiorze również podlega obniżeniu po przekroczeniu progu kwotowego 195 lub 295 zł brutto i wynosi 5 zł brutto dla przesyłek realizowanych zarówno za pośrednictwem Poczty Polskiej i GLS. Z opłaty mogą zostać zwolnione tylko przesyłki o masie nie przekraczającej 30 kg. W przypadku przesyłek cięższych niż 30 kg zostanie naliczona opłata jak za standardową przesyłkę krajową.

Ceny typowych przesyłek krajowych i czas ich realizacji są przedstawione w tabeli poniżej. W przypadku dużych zamówień, o niestandardowych gabarytach, cena może ulec zmianie. Informacja o dokładnej cenie dostawy jest każdorazowo podawana w koszyku podczas podsumowania zamówienia.

Jeżeli chcesz zamówić przesyłkę za granicę, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów transportu.

 

Sposób dostawy

Koszt dostawy Czas dostawy

Kurier GLS

 Przedpłata     15,90 zł       1-2 dni robocze  
   Płatność przy odbiorze    20,90 zł

Pocztex Kurier 48

  

 

 Przedpłata     11,90 zł 2 dni robocze
   Płatność przy odbiorze   16,90 zł

Paczkomaty InPost

 Przedpłata  10,90 zł

1-2 dni robocze,

 Płatność przy odbiorze  15,90 zł

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Przedpłata  0,00 zł

Zamówienia są dostępne do

odbioru w dniu złożenia zamówienia,

jeżeli zamówienie zostało złożone

w dzień roboczy do godziny 14,

w przeciwnym razie następnego

dnia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl