Formy płatności

Nasz sklep akceptuje cztery podstawowe formy płatności.

1. Przelew

Przelew na konto bankowe. Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz na podany przez siebie adres email informację o kwocie i numerze rachunku bankowego, na który należy przelać pieniądze. Uwaga, wybranie tej formy płatności powoduje przekazanie zamówienia do realizacji dopiero z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, a więc zazwyczaj dopiero kolejnego dnia roboczego.

Dane do przelewu:

PHU Elżbieta Librowska, Marcin Matusiak s.c

93 1140 2004 0000 3902 7698 8053 (mBank S.A.)

ul. Ogrodowa 27

59-220 Legnica


2. Pobranie

Jeżeli chcesz zapłacić gotówką w momencie otrzymania paczki, ta forma dostawy jest dla Ciebie. Zamówienie zostanie do Ciebie wysłane ekspresowo, w dniu jego złożenia (dotyczy zamówień złożonych do godziny 14 w dni robocze, pozostałe zamówienia są wysyłane w następny dzień roboczy). Wybranie tej formy płatności skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 4 zł brutto.


3. Przelewy24.pl

Przelewy24.pl to polski serwis oferujący szybkie przelewy internetowe. Jest to najwygodniejsza i najbardziej bezpieczna forma płatności w internecie. Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu przelewy 24, w którym zostaniesz poproszony o wybór swojego banku i zalogowanie się. Dane do przelewu są wypełniane za Ciebie automatycznie, a jedyne co musisz zrobić to zatwierdzić przelew. Pieniądze są na naszym koncie w ciągu kilku minut. A Twoje zamówienie, tak jak w przypadku płatności za pobraniem zostanie do Ciebie wysłane ekspresowo, w dniu jego złożenia (dotyczy zamówień złożonych do godziny 14 w dni robocze, pozostałe zamówienia są wysyłane w następny dzień roboczy).

System Przelewy24 pozwala również na płatności kartami płatniczymi.

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Spółka PayPro S.A. - właściciel serwisu Przelewy24.pl posiada status Agenta Rozliczeniowego i świadczy usługi jako Krajowa Instytucja Płatnicza. Więcej o serwisie Przelewy24 przeczytasz tu.


4. Odroczony termin płatności

Ta forma płatności dostępna jest dla naszych partnerów biznesowych oraz instytucji publicznych po wcześniejszym kontakcie mailowym m.matusiak@kremowo.pl lub telefonicznym +48 721 842 206.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl