Zwroty i reklamacje

Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

 1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,
 2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elżbieta Librowska, Marcin Matusiak spółka cywilna przy ul. Ogrodowa 27, 59-220 Legnica, email: m.matusiak@kremowo.pl, tel.: +48 721 842 206 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elżbieta Librowska, Marcin Matusiak spółka cywilna przy ul. Ogrodowa 27, 59-220 Legnica niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Reklamacje

Reklamacje należy zgłaszać:

 • pisemnie na adres:
  Kremowo.pl
  PHU Elżbieta Librowska, Marcin Matusiak s.c
  ul. Ogrodowa 27
  59-220 Legnica,
 • pocztą elektroniczną na adres email: reklamacje@kremowo.pl;
 • telefonicznie pod numerem tel.: +48 721 842 206.

Prosimy o zgłaszanie reklamacji możliwie szybko po ich stwierdzeniu. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia ich zgłoszenia.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza reklamacji, jednak nie jest to obowiązkowe.

Prosimy pamiętać, aby przed odebraniem paczki sprawdzić czy nie jest ona uszkodzona. Jeżeli paczka jest uszkodzona prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu szkody, a następnie kontakt z nami.

Jeżeli towar jest wadliwy, uszkodzony bądź niezgodny z opisem prosimy go sfotografować, a następnie przesłać jego zdjęcie na adres email reklamacje@kremowo.pl. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy formę rekompensaty, zaproponujemy zwrot gotówki lub wymianę towaru na nowy.

Jeżeli w Twojej paczce brakuje któregoś z zamówionych towarów prosimy o telefon lub wiadomość email. Doślemy niezwłocznie brakujący produkt, lub jeśli wyrazisz zgodę produkt zostanie wysłany do Ciebie z następnym zamówieniem wraz ze specjalnym prezentem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl