O nas

Kremowo.pl to miejsce w sieci, w którym znajdziesz składniki, receptury, informacje i narzędzia potrzebne do tworzenia własnych, unikatowych kosmetyków. Nieustannie się rozwija. Na bieżąco zamieszczamy nowe receptury, piszemy artykuły na blogu, wyszukujemy kolejne składniki właśnie dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdują się surowce kosmetyczne i akcesoria potrzebne do wykonania własnych kosmetyków. Zdecydowana większość składników jest pochodzenia naturalnego, nie zawiera konserwantów. Wiele z nich posiada specjalne certyfikaty ekologiczne, świadczące o ich najwyższej jakości. Surowce sprowadzamy z całego świata, korzystając z lokalnych, naturalnych dóbr, dbając przy tym o ich zrównoważone wykorzystywanie.

Kim jesteśmy? Wielopokoleniową, rodzinną, polską firmą stworzoną z chęci promowania i ułatwiania zdrowego trybu życia. Staramy się dbać o naturalne środowisko. Segregujemy odpady. Wolny czas spędzamy aktywnie na świeżym powietrzu i uprawiamy ekologiczne warzywa. Ograniczamy zbędną chemię w naszym otoczeniu, aby dłużej cieszyć się zdrowiem. Stawiamy także na naturalną, świadomą pielęgnację i chcemy ułatwić ją także Tobie.

Zachęcamy do dzielenia się recepturami i wskazówkami w opiniach, zamieszczonych przy produktach a także do śledzenia naszego profilu na facebooku i zapisania się do newslettera. Jest dla nas zaszczytem, współtworzyć razem z Wami świadomą społeczność, stawiającą na naturalną, indywidualną pielęgnację.

Promocje
Hydrolat oczarowy
Hydrolat oczarowy
7,50 zł 6,00 zł
  • promocja
Algi - Spirulina
Algi - Spirulina
3,20 zł 2,56 zł
  • promocja
Potrójny kwas hialuronowy 1,5 % - roztwór
Potrójny kwas hialuronowy 1,5 % - roztwór
4,90 zł 3,92 zł
  • promocja
Kwas hialuronowy ultramałocząsteczkowyczkowy
Kwas hialuronowy ultramałocząsteczkowyczkowy
6,60 zł 5,28 zł
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl