do kasy suma: 0,00 zł

  Przesuszenie skóry powoduje wiele czynników, takich jak m.in.: silne promienie słoneczne, porywisty wiatr czy woda morska bądź chlorowana. Suchy i szorstki naskórek należy natychmiast nawilżyć. Jednym z najlepszych sposobów na ukojenie są naturalne substancje nawilżające, dostępne w sklepie Kremowo.pl.

  Substancje nawilżające w kosmetyce wykonywane są z wielu różnych związków, takich jak m.in.: aminokwasy, mleczan sodu, mocznik czy sól sodowa. Substancje nawilżające oferowane przez Kremowo.pl działają zarówno w głębi warstwy rogowej, jak również na powierzchni skóry. Co ciekawe, gliceryna to substancja działająca w obydwu warstwach.

  Jak działają substancje nawilżające?

  Substancje nawilżające w kosmetykach powinny skutecznie chronić przed parowaniem wody z naskórka oraz wzmacniać barierę hydro-lipidową skóry. Nawilżanie skóry polega na zwiększaniu ilości wody związanej strukturalnie. Aby uzyskać ten efekt warto wykorzystać substancje nawilżające oferowane przez sklep Kremowo.pl.

  Jednym z najważniejszych zadań, które spełniają produkty oferowane przez Kremowo.pl jest zahamowanie przepływu wody poprzez zmniejszenie różnic stężenia w poszczególnych warstwach. Dodatkowo dzięki naszym składnikom zwiększa się zdolność wiązania wody w skórze i tworzenia układów barierowych.

  Popraw nawilżanie skóry i włosów

  Jeśli zależy Ci na dogłębnym nawilżeniu skóry i włosów, to Kremowo.pl przygotowało ofertę skierowaną wprost dla Ciebie. W naszym sklepie znajdziesz substancje zapewniające skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Produkty takie jak kwas hialuronowy, alantoina, mleczan sodu lub mocznik stosowane są jako dodatek do wszelkich kosmetyków.

  Nie zapominaj również o kompleksowym nawilżeniu swoich włosów. Do tego typu pielęgnacji najlepiej sprawdza się m.in. D-Pantenol, który zapobiega rozdwajaniu się końcówek oraz pogrubia i wzmacnia włosy. Sorbitol odpowiada za odżywianie i nawilżanie włosów. To tylko kilka z wielu doskonałych kosmetyków do włosów, dostępnych w Kremowo.pl.

  Wybierz ulubione substancje nawilżające w Kremowo.pl

  Warto pamiętać, że tylko prawidłowa zawartość wody w skórze zapewnia jej odpowiednie napięcie i elastyczność. Substancje nawilżające oferowane przez sklep Kremowo.pl ograniczają parowanie wody, a dodatkowo wzmagają dyfuzję wody do skóry właściwej. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i zadbaj o nawilżenie swojej cery i włosów!

  Znajdziesz tu substancje zapewniające skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Są stosowane głównie jako dodatek do wszelkich kosmetyków. Wyjątkiem są roztwory kwasu hialuronowego (kwas hialuronowy 1 % i potrójny kwas hialuronowy 1,5 %), które można stosować jak serum nawilżające.

  Substancje nawilżające

  PEG 400 PEG 400
  Cena: 6,50 zł
  zobacz więcej
  Alantoina Alantoina
  Cena: 4,60 zł
  zobacz więcej
  Gliceryna roślinna Gliceryna roślinna
  Cena: 2,50 zł
  zobacz więcej
  Glukonolakton Glukonolakton
  Cena: 1,90 zł
  zobacz więcej
  Kwas hialuronowy 1 % - żel Kwas hialuronowy 1 % - żel
  Cena: 3,90 zł
  zobacz więcej
  Kwas hialuronowy małocząsteczkowy Kwas hialuronowy małocząsteczkowy
  Cena: 6,30 zł
  zobacz więcej
  Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy
  Cena: 5,90 zł
  zobacz więcej
  Kwas laktobionowy Kwas laktobionowy
  Cena: 10,90 zł
  zobacz więcej
  Mleczan sodu Mleczan sodu
  Cena: 3,40 zł
  zobacz więcej
  Mocznik Mocznik
  Cena: 1,50 zł
  zobacz więcej
  Sorbitol 70 % Sorbitol 70 %
  Cena: 3,60 zł
  zobacz więcej
  do góry