do kasy suma: 0,00 zł

  Czas realizacji zamówienia

  Po swojej stronie wszystkie zamówienia, za wyjątkiem hurtowych, realizujemy w maksymalnie 24 godziny. Oczywiście dotyczy to tylko zamówień składanych w dni robocze. Zamówienia złożone od godziny 14 w piątek do niedzieli będą realizowane w poniedziałek. Czas realizacji należy liczyć od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie w przypadku przelewów bankowych lub szybkich płatności online lub od złożenia zamówienia w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze. Należy pamiętać że do czasu wysyłki należy doliczyć czas potrzebny na transport pod wskazany przez ciebie adres. Pamiętaj czas ten nie jest zależny od nas, jedynie od firmy kurierskiej, którą wybierzesz. Wynosi on 1-2 dni robocze w przypadku przesyłek kurierskich GLS oraz Paczkomatów InPost, 2 dni robocze w przypadku przesyłek realizowanych usługą Pocztex Kurier 48. Więcej informacji o czasie dostawy znajdziesz tu. Podsumowując:
   
  1. Jeżeli wybrana przez Ciebie metoda płatności to Pobranie, Twoja paczka zostanie wysłana w dniu złożenia zamówienia, dla zamówień złożonych w dni robocze do godziny 14. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 14, sobotę, niedzielę, bądź święto, zamówienie zostanie do Ciebie wysłane w następny dzień roboczy.

  2. Jeżeli wybrana przez Ciebie metoda płatności to Przelewy24, czas realizacji należy liczyć od wpływu pieniędzy na nasze konto, a więc kilka - kilkanaście minut po wykonaniu przez Ciebie płatności. Twoja paczka zostanie wysłana w dniu złożenia zamówienia, dla zamówień złożonych i opłaconych w dni robocze do godziny 14. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone i opłacone w dzień roboczy po godzinie 14, sobotę, niedzielę, bądź święto, zamówienie zostanie do Ciebie wysłane w następny dzień roboczy.

  3. Jeżeli wybrana przez Ciebie metoda płatności to tradycyjny Przelew na nasze konto bankowe, czas realizacji należy liczyć od wpływu pieniędzy na nasze konto, a więc zazwyczaj od poranka dnia następnego. Pamiętaj że w takim przepadku standardowy przelew musi przejść sesję przelewów wychodzących w Twoim banku oraz sesję przelewów wychodzących w naszym banku. Oznacza to, że w zdecydowanej większości przypadków zamówienie zostanie do Ciebie wysłane w następny dzień roboczy.

   

   
  do góry